Mikołajkowy autobus w Tarnowie

07 December 2016
Category Informacje
Mikołajkowy autobus w Tarnowie
To właśnie w Tarnowie słodką atrakcję z okazji św. Mikołaja przygotowało 6 grudnia Stowarzyszenie SIEMACHA. Ulicami miasta jeździł autobus z upominkami, a pasażerowie mogli wziąć udział w konkursach i quizach.

Na osoby, które zdecydowały się na bezpłatny przejazd autobusem, oprócz elfów i Mikołaja, czekały upominki. Przejazd autobusu częściowo pokrywał się z trasą linii 30 i 9. Świąteczny pojazd ruszył z przystanku Jasna II, by zakończyć trasę w centrum miasta. Mikołajkowy pojazd można było rozpoznać dzięki charakterystycznym świątecznym dekoracjom.

- Organizując akcję z MPK Tarnów chcieliśmy, aby tarnowianie w Dniu Mikołajek poczuli atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Równocześnie zapraszaliśmy do naszych placówek przy ulicy 16 Pułku Piechoty 12, gdzie pod jednym dachem znajduje się nowoczesne centrum sportowe, placówka rozwoju dzieci i młodzieży, a także Ośrodek Poradnictwa i Terapii Rodzin w Tarnowie – mówi organizatorka akcji Katarzyna Langner, dyrektor Centrum Rozwoju Com-Com Zone Tarnów.

Partnerzy wydarzenia: MPK Tarnów i Carrefour Market.
 


 
Siemacha Online close